Kniha návštěv

Děkuji

Datum: 07.07.2014 | Vložil: Denie

Chtěla bych velice poděkovat za skinníka, je nádherná a hodná. Pomalu přestává být plachá. Co mne jen mrzí, tak jakmile mi bylo morčátko předáno přestala se mnou paní chovatelka komunikovat - měla jsem k chovu morčátka jen poslední dotaz. Mrzí mne to, kontaktovala jsem tedy jiné chovatele.

Re: Děkuji

Datum: 14.07.2014 | Vložil: Daniela, Chs Midafarm

Děkuji. Pokud jste psala dotaz na email, je možné, že jsem neodpověděla, nevím o koho se jedná, jelikož zde chybí podpis... Bohužel nejsem schopna někdy odpovídat na všechny emaily, chodí jich desítky... v případě že nedostane na email odpověď, jsou na mne všude uvedená tel. čísla, takže stačilo jen zavolat, ráda bych vše zodpověděla. Bohužel mnoho lidí si neuvědomuje, že mi nepíší jen oni, ale desítky lidí a opravdu není v mých silách psát dlouhé litanie, nesídím u PC celý den. Pokud jsou jakékoliv dotazy, vždy doporučuji raději zavolat, ráda se vším poradím, když to bude v mých silách :) Daniela

morčátko

Datum: 25.11.2013 | Vložil: Kateřina Z

Dobrý den, paní Krátká, chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za veškerou Vaši péči a pomoc a perfektní servis při výběru i dodání morčíka a všeho k němu. Rozhodně nelituji, naopak myslím, že i takovýto malinký tvoreček dost zásadně a pozitivně obohatil naši rodinu. Morčátko se u nás má výborně. Syn ho naprosto zbožňuje a morčátko prospívá. Jmenuje se Tomášek a dělá úžasné pokroky. Postupně a myslím velmi zdárně se ochočuje a měla jste naprostou pravdu, že je úžasně komunikativní už teď. Jsem opravdu ráda, že jsem dala na Vaši radu a doporučení a děkuji za veškerou Vaši dle mého názoru nadstandardní ochotu a profesionální přístup. Mějte se krásně a přeji Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených chovatelů.

Poděkování

Datum: 29.06.2012 | Vložil: Eleni

Moc bych chtěla poděkovat CH. s. Midafarm za úžasnou práci s ušáčkama. Sama jsem se stala čerstvou majitelkou jednoho z Vašich králíčků a jsem nadšená v jak výborném fyzickém i psychickém stavu králíček je. Je tak příjemné vědět, že ještě nevymřeli slušní chovatelé, kteří do toho dávájí srdíčko a nejsou jen další tzv. množitelé. Takže ještě jednou moc děkuji za mého miláčka Lokinka a posíláme pozdravy domů :)

Re: Poděkování

Datum: 30.06.2012 | Vložil: Daniela - Chs Midafarm

Děkuji moc, jsem ráda že někdo tu snahu ocení :) A opravdu se to pak na miminkách projeví. Snažím se pro mé ušáčky dělat maximum :) Je velmi pěkné, když nový majitelé zasílají fotečky několikrát do roka a píší, jak se ušáčkovi daří, tak to pak hřeje u srdíčka! Lokinka za mne pomazlete :)

Snílka

Datum: 31.03.2012 | Vložil: SuziDevil

Ahoj,
v dubnu 2011 mi byla sestřička vlakem pro Snílku (od Domina a Tedinky)
Pořídila jsem si ještě v létě druhého králíčka (měla to být samička, ale jak se časem ukázalo tak samička to rozhodně není :-)
26.12.2011 se Snílce narodilo jedno mrtvé miminko :-(
(to byla Snílka před porodem i po nervózní a agresivní...a kousala)
... ale teď 23.3.2012 se Snílce a Snílkovi narodila čtyři krásná králičí miminka. Je to už 8 dnů a krásně rostou.
Snílka byla v době březosti hodná a přítulná a to je i teď když má miminka.
Králíčky mám venku, přes léto jsou na zahradě na zemi ve velikánské ohrádce a na zimu v králíkárně v průjezdu.
Jsem moc ráda že jsem si králíčka "Snílku" vybrala právě od Vás.
Fotky https://suzidevil.rajce.idnes.cz/Kralicci
moc jich tam zatím nemám, ale hned jak mimča vyfotím tak je přidám :-)

Re: Snílka

Datum: 02.04.2012 | Vložil: Daniela - Chs Midafarm

Děkujeme moc za informace o teddy holčičce Snílce :) Přejeme ať miminka krásně rostou a dělají radost :)

Děkuji:-)

Datum: 03.03.2012 | Vložil: Sabina B.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásného králíčka:-)je krásný:-)a hlavně Nám dělá velikou radost:)Jsme za něho moc rádi!Moc Vám děkuji:-)

Re: Děkuji:-)

Datum: 30.06.2012 | Vložil: Daniela - Chs Midafarm

Jsem ráda, že vám ušáček dělá radost :) Budu ráda časem i za nějaké fotečky....

Krásné stránečky

Datum: 11.02.2012 | Vložil: Míša V.

Moc chválím upravené stránky a na dálku zdravím všechny rexíky! Budou prosím někde k nahlédnutí fotky jejich miminek? ... bych se pokochala :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek